kowalstwo artystyczne - tarnów

 

KARNISZE

Wszystkie ceny podane w ofercie są cenami brutto. W przypadku zamówień hurtowych możliwość negocjacji cen.

Wszystkie produkty przedstawione w ofercie mogą być wykonane w dowolnym kolorze (zarówno podstawowym, jak i patyny). Dostępne kolory patyny: złoty, miedź, biały, zielony, srebrny.

Ze względu na ręczny proces powstawania produktu podane wymiary mogą w niewielkim stopniu odbiegać od podanych w ofercie.

     
 

Karnisz pojedynczy - W1

Opis: Karnisz wykonany jest z rury Ø25 mm mocowanej do ściany za pomocą uchwytów w kształcie liści, które posiadają pręt stabilizujący (niewidoczny na zdjęciu) wkładany w otwór wiercony w ścianie, przytrzymywany za pomocą wkrętu montażowego. Zakończenia wykonane są z pręta rozkutego na gorąco w kształt liścia. Istnieje możliwość stosowania dowolnej liczby mocowań, co zapewnia nieograniczoną długość karnisza. Zaleca się stosowanie mocowań co około 3 m. Łączenie rur za pomocą wewnętrznych śrub (niewidocznych z zewnątrz) należy przewidzieć w miejscu mocowania do ściany.

Cena zakończenia (1 szt.): 20,00 zł
Cena mocowania (1 szt.): 20,00 zł
Cena 1 mb rury: 10,00 zł (cena nie obejmuje kółek i żabek)
Element łączący rury: 8,00 zł

 
 
     

     
 

Karnisz podwójny - W2

Opis: Karnisz wykonany jest z rur Ø25 mm mocowanej do ściany za pomocą uchwytów w kształcie liści, które posiadają pręt stabilizujący (niewidoczny na zdjęciu) wkładany w otwór wiercony w ścianie, przytrzymywany za pomocą wkrętu montażowego. Zakończenia wykonane są z pręta rozkutego na gorąco w kształt liścia. Istnieje możliwość stosowania dowolnej liczby mocowań, co zapewnia nieograniczoną długość karnisza. Zaleca się stosowanie mocowań co około 3 m. Łączenie rur za pomocą wewnętrznych śrub (niewidocznych z zewnątrz) należ przewidzieć w miejscu mocowania do ściany.

Cena zakończenia (1 szt.): 40,00 zł
Cena mocowania (1 szt.): 30,00 zł
Cena 1 mb rury: 10,00 zł (cena nie obejmuje kółek i żabek)
Element łączący rury: 8,00 zł

 
 
 

     

 

 

 

2012 - 2019 ©TECH

 

kowal tarnów, kowalstwo artystyczne tarnów, balustrady tarnów, balustrady niwka, kowaltech tarnów, kowal niwka, kosze na segregacje tarnów, metaloplastyka Tarnów Niwka Szynwałd, usługi ślusarskie Tarnów Niwka Szynwałd, balustrady wewnętrzne Tarnów Niwka Szynwałd, balustrady zewnętrzne Tarnów Niwka Szynwałd, bramy skrzydłowe Tarnów Niwka Szynwałd, bramy przesuwne Tarnów Niwka Szynwałd, ogrodzenia Tarnów Niwka Szynwałd, Usługi kowalskie Tarnów Niwka Szynwałd Odpylacz cyklonowy Tarnów, cyklon Tarnów, ławki ogrodowe Tarnów. Balustrady z nierdzewki Tarnów, balustrady inox tarnów, balustrady kajnerowe tarnów, balustrady chromoniklowe tarnów Odpylacz cyklonowy Szynwałd, cyklon Szynwałd, ławki ogrodowe Szynwałd. Balustrady z nierdzewki Szynwałd, balustrady inox szynwałd, balustrady kajnerowe szynwałd, balustrady chromoniklowe